Fotografie Marjolijn de Graaf



En toen was ze alweer bijna 1…..

En toen was ze alweer bijna 1…..

Fotoshoot 1 jaar oud.

Alle clichés zijn waar, de tijd vliegt. Het lijkt nog zo kort geleden dat Floor in de studio was, voor haar newborn shoot… en over 3 weekjes wordt ze alweer 1 jaar oud. Superleuk dat ze dus weer in de studio was voor een shoot. Ik kan er heel veel woorden over schrijven, maar ik neem jullie gewoon even mee, met een preview van haar shoot, bij hiep hiep hoera heeft ze al geoefend… hoppa de armpjes de lucht in! Heb jij ook de newbornshoot bij mij gehad? Check dan de mogelijkheden voor een minishoot!

 

Als bestaande klant kan je voor een heel interessant tarief een shoot in of rondom de studio boeken? Mail me even voor meer info over deze minishoot.

 

Heerlijk even een geniet momentje voor de moeders? Lees dan even deze info over de moederliefde shoot, nog tot moederdag te boeken! Een korte shoot binnen of buiten bij de studio, samen met je kind, of kinderen, want moeders staan meestal zelf te weinig op de foto, dus dit is je kans! De kosten €125,00 de minishoot, een bestelsessie met een harmonicaboekje met 10 foto’s. Eventueel zijn er wandproducten of digitale bestanden bij te bestellen.

 

Laten jullie een reactie achter op social media? Dat helpt om deze foto’s nog meer onder de aandacht te brengen.

Lfs, Marjolijn